En iyisi Türkcan Mobilya

1975 yılında İzmir’de kurulan ve Karabağlar’da bulunan 1000 m2 mağazasında faaliyetlerine devam eden Türkcan Mobilya kurulduğu günden bu yana tecrübe ve sanatını üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek sektörünün en güvenilen firmalarından biri olmuştur.
Türkiye’nin bir çok ilinde , binlerce tüketiciye ulaşan müşteri portföyüne her geçen gün yeni müşteriler kazandırarak hizmet veren Türkcan Mobilya, müşterilerine her zaman en iyi ve en yeni mobilyayı sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.
En güncel mobilya modellerini rahatlıkla bulabileceğiniz mağazamızda ayrıca “Kişiye özel mobilya” anlayışıyla verdiğimiz hizmetle istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz edip hayalinizdeki mobilya tasarımlarını gerçeğe dönüştürüyoruz.
Kurulduğu ilk günden beri her zaman ‘kaliteli’ mobilyayı tüketiciyle buluşturma amacında olan firmamız, satış öncesi kurduğumuz sıcak diyaloğu satış sonrasında da verdiğimiz hizmetlerle pekiştirerek mobilya ihtiyacında ilk akla gelen firma olmuştur.
Firmamız sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip edip , pazar payını sürekli arttırarak müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Sizleri de ‘Türkcan’ kalitesiyle tanışmak için mağazamıza bekleriz.


Turkcan MobilyaKurumsal